Przeskocz do:

Apple Blog.pl

27.04
2010
11:00
Apple wymienia słuchawki w iPodach shuffle

Jeśli wpiszecie się w ramy programu, wasze szwankujące słuchawki mogą być wymienione na nowe. Wszystkie informacje znajdziecie po polsku na stronie Apple, nie będę przeklejał.

Szkoda, że nie ma programu wymiany słuchawek pogryzionych przez koty… Tak wiem, że info jest trochę starawe, musiałem przeoczyć przez wszystkie te śmigłowce latające nad Krakowem. ((Słaba wymówka? Znajdź mi lepszą. ))

17 komentarzy do tego tekstu

 1. Maćkofff

  A przypadkiem nie w Shuffle Pawle? ;)

 2. iSeb

  Dlaczego Touch skoro chodzi o Shuffle?

 3. Pitmac

  pewnie czeski błąd :)

 4. Pat

  Witam,

  ale zapłon…. stare info…. :)

 5. Paweł Nowak

  Shuffle oczywiście, już poprawiam :)

 6. kano89

  No mój Shuffle się wpisuje (pochodzi z owej wadliwej serii), ale objawów żadnych jak na razie nie zauważyłem. Być może dlatego, że prawie w ogóle ich nie używałem. Obecnie korzystam z Touch’a. Czy mogę wymienić te słuchawki na zapas?! Na wypadek, gdyby się zepsuły, gdy już będzie po programie wymiany?!

 7. Gabriel

  Moja Szufla wpisuje się do programu wymiany, ale nie korzystam z niej specjalnie i żadnych wad nie widzę. Wiadomo jak długo ten program wymiany będzie aktywny?

 8. Jenot

  No ja słuchawki już wysłałem do iSource – po telefonie do Apple Polska i późniejszej rozmowie z serwisem iSource. Objawy – luz w pilocie i czasami jakby coś nie łączyło – jedno przyciśnięcie traktuje jak dwa, zamiast przełączyć utwór to czyta listy odtwarzania itd. Poszły w czwartek, czekam na przesyłkę. Ciekawe jak szybko załatwiają sprawy.

 9. loskamillos

  Widzieliście, co jest napisane na podanej stronie do Apple?

  „firma Apple wymieni je bezpłatnie w ciągu dwóch lat od daty zakupu.” Dwóch lat? xD

 10. AKURAT

  a ja tam nie używam applowskich słuchawek, leżą sobie w pudle :)

 11. Pat

  a moje też się wpisują i nadają się do wymiany…

  niestety objawy usterek opisanych na stronach apple są jakby wyjęte z mojego modelu. Początkowo też myślałem, że to kwestia potu (ćwiczenia kardio). Jednak kiedy pilot przestał reagować na ‚sucho’ wiedziałem, że coś jest do d..y.

  Podsumowując, u mnie nagle przestał działać pilot w obszarze głośności, o dziwo stop/start działał oraz samoczynnie się zciszał i nie dało się tego zmienić.

 12. Zielo

  Jak myślicie czy słuchawki od iPhona 3GS też kwalifikują się do wymiany? Moje mają dokładnie te objawy które opisało apple. To jest jeden i ten sam produkt tylko dołączany do iphona lub ipoda…

 13. Zielo

  Już znalazłem. Chyba tak, Jutro dzwonie do isourca.

  „Uwaga: tym programem są też objęte słuchawki douszne firmy Apple z pilotem i mikrofonem oraz słuchawki firmy Apple z pilotem i mikrofonem wykazujące wymienione wyżej objawy.”

 14. Gabriel

  @Zielo: Czytałem na jakimś innym portalu że tak.
  Jeszcze inne pytanie, trzeba mieć rachunek czy wystarczy numer seryjny?

 15. jahoo

  btw co jest z kotami i słuchawkami apple? mój kot już dwie pary mi przegryzł a słuchawek innej firmy nie rusza :/

 16. Jenot

  Zielo: Miła Pani z iSource w rozmowie telefonicznej powiedziała, że w kopercie ze słuchawkami powinna się znaleźć kopia paragonu i zapisany numer seryjny ipoda i (co oczywiste) ;) adres zwrotny oraz telefon kontaktowy.

 17. Zielo

  Dzwoniłem do isourca. Nie zajmują się iphonami więc mnie zlali. Zadzwoniłem do appla. W Polsce iPhonami zajmują się operatorzy. Też mnie zlali. Zadzwoniłem do Orange. Skierowali mnie do serwisu, firmy regenersis w Jankach. A firma regenersis nie jest autoryzowanym serwisem apple więc ma ten program w dupie. Można najwyżej całego iPhona reklamować z akcesoriami, ale jako naprawa gwarancyjna. Błędne koło.