Przeskocz do:

Apple Blog.pl

Link
Apple Blog w innych mediach

Na tej stronie znajduje się mniej lub bardziej kompletna lista miejsc, w których Apple Blog lub autorzy bloga byli cytowani. Jeśli wiesz o tekście/relacji, którego tutaj nie ma, napisz do mnie email.

Paweł Nowak występował publicznie w następujących miejscach:

Apple Blog było/jest patronem, patronem medialnym lub sponsorem następujących wydarzeń:

Wzmianki, cytaty, wywiady (dot. zarówno Apple Blog jak i Pawła Nowaka):

Akapit na temat Apple Blog:

O Apple Blog: jeden z najpopularniejszych w Polsce blogów poświęconych technologii, skoncentrowany głównie na produktach firmy Apple, ale nie tylko. Odwiedzany miesięcznie przez ok. 45 tys. osób, generujących 300 tys. odsłon. Czytelnicy to głównie dobrze wykształceni mieszkańcy większych miast, w przedziale wiekowym między 25 a 35 lat, uwielbiający nowoczesne gadżety. Blog w sieci od prawie 4 lat zdążył się doskonale zadomowić na rynku i zbudować bazę wiernych czytelników.

Krótkie bio Pawła Nowaka:

Paweł Nowak, bloger, przedsiębiorca
Paweł Nowak, autor jednego z najbardziej poczytnych blogów IT w Polsce poświęconego Apple (appleblog.pl), autor książek i podcastów. Obok blogowania, właściciel małego softwarehouse’u piszącego oprogramowanie dla OS X i iPhone, wkrótce ze swoim pierwszym dużym programem. Entuzjasta nowych technologii, internetu i społeczności.