Przeskocz do:

Apple Blog.pl

Link
O Apple Blog

Apple Blog – Jeden z najpopularniejszych w Polsce blogów poświęconych technologii, skoncentrowany głównie na produktach firmy Apple, ale nie tylko. Odwiedzany miesięcznie przez ok. 45 tys. osób, generujących 300 tys. odsłon. Prowadzony od 2005 roku do czerwca 2011.

Czytelnicy to głównie dobrze wykształceni mieszkańcy większych miast, w przedziale wiekowym między 25-35 lat, uwielbiający nowoczesne gadżety. Blog w sieci od 4 lat zdążył się doskonale zadomowić na rynku i zbudować bazę wiernych czytelników.

Paweł NowakBloga od samego początku prowadził Paweł Nowak. Obok blogowania, właściciel małego softwarehouse’u piszącego oprogramowanie dla OS X i iPhone, przedsiębiorca internetowy i miły koleś. Entuzjasta nowych technologii, internetu i społeczności.

Zobacz spis wszystkich stron Apple Blog, poczytaj o reklamie na blogu lub wróć na stronę główną.

Blog w czerwcu 2011 został zamknięty, bez odwołania. Po niemal 6 latach prowadzenia, Paweł Nowak przeszedł na, tak mówią, zasłużoną blogową emeryturę. Czas, energię i zaangażowanie odzyskane po zamknięciu bloga Paweł wpompował w niezliczone przedsięwzięcia internetowe. Najważniejszym jest projekt PressPad.