Przeskocz do:

Apple Blog.pl

16.02
2009
8:00
Przedsprzedaż „Inaczej niż w raju” Bartka Skowronka

Mam ogromną przyjemność przekazać czytelnikom Apple Blog informację o przedsprzedaży książki „Inaczej niż w raju” Bartka Skowronka. Jak pisze Bartek na swojej stronie przyjęcie wersji pdf było bardzo serdeczne i skłoniło go do rozeznania w temacie druku.

Tutaj połączyły się nasze drogi, ponieważ jak wiecie, wydaję swoje książki sam ((Pod szyldem wydawnictwa Chwilami oczywiście.)). Po kilku dniach ustaleń i namysłu postanowiliśmy porwać się na przygotowanie wersji drukowanej książki.

Książka będzie kosztować 50zł i kupując w przedsprzedaży nie dopłacacie nic za przesyłkę. Uruchamiając przedsprzedaż książki Bartek chce równocześnie uzyskać finansowanie części druku oraz rozeznać się w popycie na książkę. Jeśli sprawa nie wypali, chętni dostaną zwrot pieniędzy.

A że wypali, jestem prawie pewien, ponieważ gdybym musiał postawić „Inaczej niż w raju” obok innych tytułów makowych na jednej półce, to zaraz obok znalazły by się takie pozycje jak „Inside Steve’s Brain” czy „Cult of Mac”.

Przedsprzedaż nie będzie trwać w nieskończoność, więc nie zwlekajcie i zapraszam na stronę Bartka Skowronka!

2 komentarzy do tego tekstu

  1. darek

    Mnie takie tytuły nie interesują ale linka wysyłam kuzynce której niedawno zrobiłem pranie mózgu ze skierowaniem na produkty Apple ;P

  2. Lutecki

    Czyli Bartek uruchomił publiczną pożyczkę :-) Jeśli coś nie wypali, odda pieniądze za jakiś czas ;-)