Przeskocz do:

Apple Blog.pl

15.07
2009
18:13
Snow Leopard za darmo przy kupnie 10.5

iSource przygotował zadziwiająco ciekawą promocję dla osób kupujących Leoparda w lipcu. Kupując w tym miesiącu 10.5 i odsyłając fakturę z uzupełnionym kuponem ((Tak jest, jeśli myśleliście że kupowanie na kartki minęło wraz ze sławnym Polonizatorem, myliliście się.)) dostaniecie po premierze Snow Leoparda płytkę z nim zupełnie za darmo.

Szczegóły promocji opisane są dość szczegółowo na specjalnej podstronie iSource, gdzie znajdziecie również link do kuponu.

Myślę, że iSource chce tą ofertą pozbyć się stanów magazynowych Leoparda. Jeśli ktoś w tej chwili używa jeszcze Pantery lub Tigera, to oferta może go skusić do zmiany systemu. Dla wszystkich pozostałych użytkowników Snow Leopard będzie i tak tanią aktualizacją ((Ceny mają wahać się między 150zł a 280zł (odpowiednio pojedyncza kopia i pakiet rodzinny) za aktualizację do 10.6.)), więc w tej chwili lepiej wyprzedać wszystkie pudełka z Leopardem, jakie jeszcze leżą w magazynie.

Apple przygotowało także program up-to-date dla osób kupujących komputer z Leopardem na pokładzie. Z notki sprzed miesiąca:

(…) Apple idzie na całość z programem aktualizacji dla 10.6 – działa on dla komputerów kupionych nie tydzień, nie dwa tygodnie, nie miesiąc, ale od 8.06! Tak jest, jeśli kupicie komputer po ostatnim poniedziałku, będziecie mogli zaktualizować system do Snow Leoparda za jedyne 10 dolarów.

Informację na Blipie podesłał ^rzymianin, dzięki!

15 komentarzy do tego tekstu

 1. kasper

  Z tego co pamiętam aktualizacja do 10.6 miała kosztować 29$. Cena poszła w górę?

 2. vinci

  „Jeśli ktoś w tej chwili używa jeszcze Pantery lub Tigera” raczej Tigera bo Snow Leopard jest tylko na procesory Intela a Pantera jest tylko na PPC ;)

 3. Krzysiio

  150-280… A dlaczego 280 ??? Czy ich do reszty tam popier…o to jest zodziejstwo w biały dzień. Czy to jest legalne ??? Dziesięciokrotne przebicie ???

 4. Paweł Nowak

  Do 280zł za pakiet rodzinny.

 5. iSeb

  No to ja troche pomysle i bede moze sprzedawal po nizszej cenie Snow Leo. pudelka z systemem kupione w UK. Chtos chetny…?

 6. dzigi

  @iSeb:
  Po ile MAC BOX SET ze SNOW LEO? :) Bo ja chętny jestem:)

 7. Paweł Nowak

  Upewnij się, żę Mac Box Set też się kwalifikuje do tej akcji. Ma stronie masz podane numery produktów.

 8. music-man

  po przeczytaniu tego , mozna w Polsce teraz kupić oryginalnego Leo i nowego Snowa za ok. 200zł – dobrze myślę ?

 9. Edi

  Gdzie jest Leopard po 200 zł?

 10. marsjaninzmarsa

  Tia… Czyli czasem jednak też Apple kopiuje trafne rozwiązania od MS… ;)

 11. iSeb

  Wlasnie z ciekawosci sprawdzilem ceny Leoparda w polskich sklepach:
  – iSource -> 595.24 PLN (ok. 120 funtow) za wersje na 1 stanowisko i 918.38 PLN (ok. 185 funtow) za wersje rodzinna na 5 stanowisk
  – iSpot -> 710.00 PLN (!) (ok. 145 funtow) i 1096 PLN (ok. 220 funtow)

  Ceny w Apple Store w UK:
  – 83 funty na 1 stanowisko (ok. 415 PLN) i 126 funtow wersja rodzinna (ok. 630 PLN)

  Jest roznica, no nie? Dodatkowo Mac Box Set 149 funtow (ok. 745 PLN) w porownaniu z cena prawie 1000 PLN w iSpot.

  Zabaczymy we wrzesniu jak sie pojawi Snow ile bedzie kosztowac tutaj w wersji pudelkowej dla uzytkownikow Leoparda i ile Mac Box Set dla uzytkownikow Tigera. Porownam to z polskimi cenami i zobacze co sie da zrobic ;)

 12. Radek

  Ciekawi mnie, co oznacza termin „Upgrade”. Jeżeli kupię teraz Leosia w promocji to w dniu premiery dostanę płytkę z upgrade Leopard -> Snow Leopard, czy płytkę ze Snow Leopardem.

  Innymi słowy, czy w momencie ponownej instalacji systemu będę mógł od razu postawić Snow Leoparda, czy też najpierw Leoparda, aby potem zaktualizować go do Snow Leoparda?

 13. Edi

  Upgrade z wcześniejszej wersji.

 14. quattro

  Radek, czasami jest tak, że upgrade można postawić jako samodzielny system, ale tylko czasami, poza tym OSX nie trzeba stawiać jakoś bardzo często więc i tak nie byłoby strasznie :-)

 15. nevoX

  To jak to jest w przypadku Tigera w końcu? Będą jakieś specjalne oferty czy trzeba będzie kupić osobno wersje BOX?