Przeskocz do:

Apple Blog.pl

3.10
2012
7:30
Taka Gadka

(To teraz sprawdzimy ile osób ma dalej Apple Blog w czytniku RSS.)

Mija ponad rok od kiedy Apple Blog przestało funkcjonować, a ja w końcu znalazłem powód dla którego mogę napisać jeszcze jeden post. Kilka dni temu chłopaki z MacGadki przepytali mnie z wielu tematów – od blogowania, po nowe projekty, sukcesy i porażki. Tym samym polecam 48. odcinek jeśli chcielibyście dowiedzieć się co u mnie ciekawego.

Zobaczcie player poniżej, ale lepiej dodajcie sobie podcast do ulubionych w iTunes bo odcinek trwa ponad godzinę + słuchanie podcastu dla jednego odcinka, to jak kupowanie płyty dla jednego kawałka.

Ostatni post na blogu pojawił się w lipcu 2011 roku. To dużo czasu, w trakcie którego wydarzyło się wiele rzeczy. Nie chcę wam spoilerować co się dzieje w odcinku, więc tylko napiszę o tym czego tam nie ma:

  • Blogowanie zajęło mi większą część mojego dorosłego życia. Sprawiało mi ogromną przyjemność i nieświadomie nawet szukam nowych możliwości pisania – piszę na natemat.pl, prowadzę firmowego bloga i piszę bardzo długie maile…
  • Jestem super zadowolony z przenosin z kategorii „Apple” do kategorii „Startup”. Od 20 miesięcy walczę ze swoim pierwszym produktem, a krzywa uczenia jest niezmiennie stroma.
  • Wielokrotnie spotkałem was – czytelników – gdzieś w offlinie i zawsze to są miłe spotkania. Jak mnie gdzieś widzicie, podejdźcie i pogadamy. Poznawanie nowych, interesujących ludzi zawsze jest dla mnie interesujące.

Pisanie tego wpisu to dla mnie jak nakręcanie starego, zardzewiałego mechanizmu znalezionego na strychu podczas sprzątania. Komentarze chyba dalej w tym mechanizmie działają, więc dajecie.

Jeden komentarz


Strony, które pisały o tym tekście

  1. MacGadka #48: Paweł Nowak w MacGadce | MacTutorial

    […] okazji nagrania tego odcinka, udało się namówić Pawła na mały cud – kto miał w czytniku RSS Apple Blog przeżył dzisiaj szok.   MacGadka #48: Paweł Nowak w MacGadce […]