Przeskocz do:

Apple Blog.pl

28.04
2010
15:53
Tegoroczne WWDC rozpocznie się 7 czerwca

wwdc10_experience_wwdcicon20100416-28-155242.pngApple właśnie ogłosiło, że tegoroczne Worldwide Developers Conference rozpocznie się w poniedziałek 7 czerwca.

Konferencja, która odbywa się raz w roku już od 1983, rozpoczyna się zwyczajowo od prezentacji CEO Apple, Steve’a Jobsa, który prezentuje na niej nowości – czasem sprzętowe, czasem dotyczące oprogramowania.

Wejście na pięciodniową konferencję jest płatne 1599 dolarów i pewnie – jak od dobrych kliku lat – bilety wyprzedadzą się na pniu. Szczegóły sesji i przydatne informacje znajdziecie na stronie WWDC.

Co roku na konferencji pojawia się kilku Polaków, będziemy o tym informować na pewno kiedy poznamy szczegóły.

7 komentarzy do tego tekstu

 1. toxicbeaver

  ciekawe czy będą coś mówić o nowym systemie…

 2. Marcin P. - www.mojwlasnymilion.pl

  Jestem ciekaw czy jest szansa na premierę nowych urządzeń, np. iPhone?
  Najbardziej zaskoczyłoby mnie gdyby powstał odpowiednik iPod’a Nano właśnie w odniesieniu do iPhone.

 3. LIS KOKSU

  Jezeli okaze sie ze w czerwcu pokaza noweo iphona i bedzie on taki sam jak prototyp ktory sie zagubil to Pawle czy dotrzymasz danego slowa i zjesz kabel bez przypraw?

 4. Kamil

  haha, no tez ciekaw jestem czy ten kabel bys zjadl ;d chociaz mysle i tak, ze design moze sie troche zmienic, chociaz moze nie duzo..

 5. Edi

  Prototypów to mają przynajmniej kilka różnych, a ostateczna decyzja który trafi do produkcji pewnie jeszcze nbie zapadła.

 6. Pirs

  Prawie 5 tys. złotych za bilet ?!?!?! Jeśli chodzi o prototyp to może sprzętowo będzie on zbieżny z nowym iPhonem ale design będzie na bank zupełnie inny …no chyba ze wyznacznikiem dobrego smaku w tej dziedzinie jest teraz Sony Ericsson :)

 7. Adam

  Myślicie że jest szansa na premierę nowej linii Macbook Pro? Nowy iPhone to już prawie pewność że będzie.